Kwiaciarnia Mydlarnia - Kwiat Lotosu - Firma

Kwiat Lotosu Kwiaciarnio-MydlarniaKwiat Lotosu Kwiaciarnio-Mydlarnia

salon@kwiat-lotosu.eu  /  +48 663 935 120

drukuj stronę dodaj do ulubione

www.Kwiat-Lotosu.eu  /  Firma

Firma

Kwiat Lotosu Kwiaciarnia-Mydlarnia - jest franczyzową siecią salonów sprzedaży detalicznej, które łączą w sobie piękno kwiatów oraz naturalnych ręcznie robionych kosmetyków. Właścicielem marki jest firma ECOFAN z Aleksandrii Pierwszej k / Częstochowy. Jesteśmy firmą specjalizującą się w dekorowaniu kwiatami, tworzeniu niepowtarzalnych bukietów oraz zajmującą się sprzedażą naturalnych kosmetyków. Pomagamy w doborze nie tylko kwiatów do bukietów, ale i w doborze odpowiedniego kosmetyku w zależności od  rodzaju cery. Z myślą o naturze i bliskości z nią oraz wygody naszych klientów stworzyliśmy połączenie kwiaciarni z naturalnymi kosmetykami  „coś dla ducha i  ciała”. Można  u nas zamówić wspaniały bukiet dla bliskiej nam osoby i obdarować prezentem  z naturalnych kosmetyków. 

kwiat lotosu

Od niepamiętnych czasów natura zawsze towarzyszyła człowiekowi. Wykorzystywana była w medycynie i kosmetyce. Na przykładzie Kleopatry można zauważyć dobroczynne działanie pielęgnacyjne i upiększające naturalnych kosmetyków dzięki kąpielom w mleku, balsamom z zawartością miodu i aloesu.

Wszystkie nasze realizacje : bukiety , wystroje kościołów, kosze prezentowe, tworzymy z pasją i zaangażowaniem. Jesteśmy profesjonalni o niewyczerpanym pokładzie pomysłów. Kochamy to co robimy, co odzwierciedla się  w naszych pracach. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, spełniając jego oczekiwania i marzenia.

kwiat lotosu

Kwiat Lotosu - roślina 

 

Lotos (Nelumbo Adans.) – rodzaj roślin z rodziny lotosowatych. Należą do niego dwa gatunki występujące w Ameryce Północnej, Azji i Europie. Ma liczne synonimy: bobowiec, bób wodny, nelumbo, nurzybób, nurzykłąb. Nazwa rodzajowa Nelumbo pochodzi z języka syngaleskiego.

Wieloletnie byliny wodne o sezonowych liściach. Z wyglądu podobne są do grzybieni, jednak u lotosów ponad powierzchnię wody wzniesione są nie tylko kwiaty, ale również liście. Liście są pokryte woskowym nalotem i są niemal okrągłe. Kwiaty wonne, wyrastające pojedynczo na długich szypułkach. Kwiaty obupłciowe posiadają 200-400 pręcików otaczających słupek. Nasiona (orzeszki) niezwykle długowieczne. Odkryte w Japonii nasiona lotosów, liczące około 2 tysięcy lat wykiełkowały, a otrzymane z nich rośliny zakwitły.

Źródło: WIKIPEDIA  

Kwiat Lotosu - Kwiaciarnia

Kwiaciarnia

Kwiat Lotosu - Mydlarnia

Mydlarnia

Kwiat Lotosu - Upominki

Upominki

Kwiat Lotosu - Pakowanie prezentów

Pakowanie
prezentów